Кафедра Електронні обчислювальні машиниНам 50 років!

Шановний добродію! Нас чекає знакова подія – кафедра "Електронні обчислювальні машини" в 2013 році відмічає 50 років роботи з виховання спеціалістів в непростій галузі знань.

Програма конференції ACSN 2013

Обчислювальна техніка за минулі роки зробила великий прорив в розвитку. Досягнуто значного прогресу в області комп’ютерної техніки, дискретної математики, методів розпізнавання образів, схемотехніки комп'ютерів, архітектури комп’ютерів, теорії алгоритмів, обробки сигналів, програмування, і в багатьох інших супутніх галузях техніки, математики, технологій.

Продуктивність комп'ютерів, об'єми різних типів пам'яті зросли до дивовижних значень і хіба тільки в фантастичних творах про це можна було мріяти. Якщо 50 років тому серійну електронну обчислювальну машину можна було розташувати та експлуатувати в приміщенні площею в декілька десятків квадратних метрів, то тепер значно кращий комп'ютер без проблем поміщається в кишені школяра.

Прогрес в обчислювальній техніці не має тенденції згасати.

Львівська Політехніка, в першу чергу викладачі кафедри ЕОМ, планує гідно відмітити ювілей.

На кафедрі ЕОМ визначена група викладачів (організаційний комітет), яка відповідає за всі заходи щодо організації, підготовки і проведення ювілею. Всіх зацікавлених осіб, які хочуть допомогти в організації та проведенні ювілею, запрошуємо підтримувати контакти з оргкомітетом. Пропонується всім випускникам долучатися до організації ювілею, підтримати його проведення.

Оргкомітет надіється почути Ваші поради, ідеї, цікаві пропозиції, отримати максимум інформації.